Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Idealne na szosę są małe i spełniają swoją podstawową funkcje jaką jest oznakowanie na drodze. Gumki są bardzo wytrzymałe (chociaż trzeba włożyć w to trochę siły w naciągnięcie- ale nie ma się co bać bo nie pękną). Na moich rurach leżą idealnie.
Łatwy sposób montarzu polecam
Bardzo prosty i łatwy montaż. Dobrze oświetla rower.
Fajne lampeczki, które można przyczepić wszędzie.
Jak działają to dobrze i skutecznie. Ale obudowa/design może nie do końca dopracowane - możliwość poluzowania i wypadnięcia szkiełka w okienku diod (ja tak miałem). Wskazana ostrożność przy wymianie baterii.
Fajny zestaw, polecam!
Świecenie i wykonanie OK ale zdecydowanie na kierownice i sztyce o małej średnicy więc raczej do rowerków dziecięcych.
Bardzo zgrabne lampki. Łatwy montaż, nie za dużo do zepsucia ;) . Diody mogły by mieć trochę większą moc, ale ogólnie warte zakupu.
Świeci ładnie /2 rodzaje - ciągły i pulsacyjny/. Niezły design.Jednak rozmiarowo to lampka dla rowerków dziecięcych. Ani do mojego /KONA , ani do żony ROMET/ nie pasuje bo sie nie da zapiać.Za grube k ierownice i sztyce siodłowe. Albo lampka ma za małe mocowanie.Zamontowałem u syna...
tanie lampeczki by o zmroku nieco zwiększyć bezpieczeństwo.
prosty i skuteczny -polecam
Super oświetlenie pozycyjne. W tej cenie nie ma konkurencji :)
Minus tylnej lampki to tylko jeden tryb świecenia (ciągły). Przednia nie świeci jakoś przesadnie mocno. Dobra dla zaznaczenia naszej obecności na drodze, doświetli też drogę tuż przed rowerem jeśli za skoczy nas noc ale do typowo nocnych jazd poza miasto wybrałbym zdecydowanie coś mocniejszego.
Tylna lampka ma tylko jeden tryb świecenia, dodatkowo dość kłopotliwą wymianę baterii. Generalnie zestaw raczej dla oświetlenia pozycji roweru niż do jazdy z nim po zmroku. System mocowania ciekawy al e kłopotliwy jeśli przyjdzie się zmierzyć z rurką większej średnicy.
Spodziewałem się lepszej jakości plastików i wykonania. Oryginalna śrubka od uchwytu lampki przedniej sama się wykręciła.
jakość światła nie zachwyca, lampki z decathlonu lepiej świecą.
Wizualnie, i funkcjonalnie OK, gorzej z jakością. W lampce światła białego świeci tylko jedna dioda.