Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
super jakość, wiadomo za co taka cena, bardzo dobra kurteczka, trzyma ciepło, chroni przed wiatrem i chłodem, spokojnie do 5 stopni Celsjusza daje radę tylko z lekką koszulką termo(długi rękaw). Dług i tył, stójka pod szyją, mankiety też szczelne, nie mam żądnych uwag to tej kurtki, polecam
Jestem strasznie zadowolony z jej zakupu. Każdy rowerzysta powinien mieć tego typu kurtkę w swojej rowerowej szafie. W szoku jestem jak dobrze ta kurka radzi sobie na mrozie nie mając żadnej warstwy ocieplającej. Najniższa temperatura w jakiej jeździłem w tej kurtce to -10 st. Pod spodem tylko jedna warstwa termiczna i to w zupełności wystarczy. Oczywiście ciepło zaczyna się rozbić w momencie kiedy się już rozgrzejemy już na rowerze czyli po około 2km. Praktyczne kieszenie, odblask, wywietrzniki pod pachami. Bardzo polecam
Cieplutko
Produkt rewelacyjny.
Świetna w temperaturach 5-15 stopni. Fajna kieszonka na zamek.
Polecam
Fajna w dotyku ale dla mnie za ciepła.
Polecam wszystkim
Bardzo dobra polecam
super polecam
Rewelacyjny
Kurtka mega mega fajną nie przeszkadza w jeździe nie ogranicza ruchów nie wchłania potu zapachów
Piękna i ciepła. Wysyłka expresowa :)
Polecam
Super na chłodniejsze dni
jak za cenę to bardzo dobra, idealna kurtka na wiosnę, jesień, poniżej 10 C lub lekko powyżej, w zależności od warstw pod spodem. Podwójny ekspres na plus, brakuje może wywietrzników pod pachami. Rozm iar M jest hojny dla osoby 180/73 kg ale na długość OK.
TYLKO BRAĆ
Super kurteczka, dobrze chroni przed wiaterkiem i daje dobry komfort cieplny.
178cm wzrostu. Leży idealnie. Chroni przed wiatrem i deszczem. Polecam.
Super kurtka , jeździłem w niej do pracy 12 km przy -22 i zdała egzamin wzorowo, mam też spodnie do kurtki z tej samej serii. Połączenie fenomenalne, pod kurtka miałem cienka bluzę termiczna i było su per. Mam 182 cm i ważę 88 kg , rozmiar "L" pasuje mi idealnie.