Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobra kurtka, mała, oddychająca i wodoodporna
Kurtka w rozmiarze L na 180cm wzrostu pasuje dobrze - nie podwija się, dobrze się układa. Sam materiał nie izoluje od wiatru w 100%, ale dzięki temu człowiek się nie gotuje. Założyłem ją na jazdę w ok . 14-15 przy mocnym wietrze i opadach, pod spodem miałem tylko lekką potówkę i było w porządku. Nie za zimno, ale też nie zgrzałem się - wydaje mi się że odpowiednio żonglując warstwami pod spodem i przy 0 stopni da radę w niej jeździć. Co do deszczu - materiał nie jest wodoodporny, na przelotne opady ( nawet bardzo intensywne ) sprawdza się dobrze, ale nie jest to kurtka w której można by jechać 2h w deszczu mocniejszym niż mżawka.
Bardzo dobra jakość materiału. Wszystko się zgadza. Firma premium.
lekka kompaktowa, spełnia funkcję
Dopasowana, ale luźne rękawy. Powyżej 30 km rękawy szeleszczą na wietrze. Mam 84 kg i 188 cm wzrostu. Kupiłem xl.
Wygląda na porządną kurtkę. Myślę, że sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych, czas pokaże.
Bardzo lekka dobrze wykonana i przede wszystkim spełnia swoje funkcje.
Super. Polecam. Ok.
Kurtka bardzo wszechstronna.
Super wiatówka
Jeden z lepszych zakupów w tamtym czasie. Kilka razy bardzo pomogła.
oby była trwała, spełnia moje oczekiwania, jest nieprzewiewna i oddychająca, testowana w temperaturach miedzy 0 a +10 (jak dla mnie ze 2 cm dłuższa była by super). (195/91)
kurtka spoko, testowana przy temperaturach poniżej 10 st. tylko przy 195/91 ledwo na styk.
Świetny produkt w przestępnej cenie