Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Produkt zgodny z opisem, bardzo wygodne rękawiczki na późną jesień.
Fajne rękawice, delikatne, cienkie i przewiewne a jednocześnie wyglądają na solidne. Przy 10 w plusie zaczyna być chłodno w palce. Dobrze obsługują telefon. Na kciuku przydatna frotka, można otrzeć łz y radości po fajnym singlu. Dla mnie dużym plusem jest brak rzepów, żeli itd. Prosta i dobra rękawica. Wciągasz w trzy sekundy i odjazd! Polecam!
Polecam.
jak to POC, drogie, ale wykonanie na najwyższym poziomie
Przy zakładaniu prawej rękawiczki materiał przy nadgarstku się rozerwał. Muszę reklamować produkt. Wygodne rękawiczki, ale coś takiego je dyskwalifikuje. To druga para, którą kupiłem. W opisie produk tu nadmieniono o poprawie tego miejsca. Niestety wyszło średnio. Doszło do uszkodzenia w tym samym miejscu.
Rękawice ładne i pewnie dosyć ciepłe. Niestety na moje dłonie nie pasowały gdyż miały za krótkie i ciasne kciuki. Pozostałe palce ok. Poza tym lewa rękawica miała krzywo zszyty palec mały i serdeczny. Porażka. Ogólnie nie polecam. Odesłałem do sklepu.