Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Spodenki są Ok
Mam problem z dobraniem dobrych spodenek. Te są bardzo wygodne. Na razie tylko max 60km na nich. Wydają mi się dość ciepłe. Przynajmniej dla mnie na chłodniejsze dni lub wiosna
Super są
Polecam, super.
Produkt bardzo dobry
Spodenki klasa- dają radę
B. miła obsługa. Nie było żadnych problemów z wymianą spodenek 3/4 na większy rozmiar. Zadowolony.
Bardzo fajne, syn zadowolony, bardzo chętnie w nich jeździ i mówi, że wygodnie mu w 4 litery.
Wszystko Ok polecam
Super
Moje drugie spodenki Rogelli, ale pierwsze z tą wkładką. Jestem nimi zachwycony, jakość materiału jest naprawdę mega, wkładka daje radę na carbonowym siodle, ale z moją wagą 108kg raczej nie na ultram aratony :) Bibsy elegancko opinają i raczej zakupie drugą parę :)
Wszystko git. Wkładka działa, szelki trzymają, plecy zakryte. Polecam.
Są to pierwsze tego typu spodenki, które kupiłem, ale po kilku testowych jazdach, stwierdzam że są rewelacyjne i nie tylko świetnie się w nich jeździ, ale i umożliwiają bezproblemowe załatwianie potrz eb rowerzystów na trasie. Polecam wszystkim rowerzystom.
Świetne spodenki. Dobry materiał i wkładka. Do 3 h jazdy jest komfortowo. Jedyny minus to bardzo wysoko zabudowany brzuch co utrudnia oddawanie nadmiaru płynów ;)
Bardzo wygodne spodenki z wkładką w rozsądnej cenie.
Spodenki trafione idealnie. Dotychczas 3 jazdy od 30-50km. Fajnie przylegają, waga 100kg 181 cm budowa raczej atletyczna, łydki nie proporcjonalnie mniejsze do reszty.
Rewelacyjne!