Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Mam problem z dobraniem dobrych spodenek. Te są bardzo wygodne. Na razie tylko max 60km na nich. Wydają mi się dość ciepłe. Przynajmniej dla mnie na chłodniejsze dni lub wiosna
B. miła obsługa. Nie było żadnych problemów z wymianą spodenek 3/4 na większy rozmiar. Zadowolony.
Świetne spodenki. Dobry materiał i wkładka. Do 3 h jazdy jest komfortowo. Jedyny minus to bardzo wysoko zabudowany brzuch co utrudnia oddawanie nadmiaru płynów ;)
Spodenki trafione idealnie. Dotychczas 3 jazdy od 30-50km. Fajnie przylegają, waga 100kg 181 cm budowa raczej atletyczna, łydki nie proporcjonalnie mniejsze do reszty.
Są świetne!
Super :)
gorąco polecam, wkładka wytrzymuje śmiało 3 godzinną jazdę :)
Towar na miarę (!) Bardzo wygodny. Zastanawiałam się nad oceną o tyle, że chętniej kupiłabym krótsze spodnie, cóż kiedy moja rozmiarówka na to nie pozwala; nie znalazłam nic takiego dostępnego w oferc ie, a szkoda. Duże kobiety też jeżdżą na rowerach... :)
Dobra jakość.
Bardzo fajne jesienne spodenki.
Super
Spodenki ok. Długość zaskoczyła, bo to nie są klasyczne 3/4 (pod kolana) tylko dłuższe, praktycznie prawie do kostki.
To już trzecie spodenki tej firmy i z czystym sumieniem polecam :)
Idealnie dopasowane. Polecam.
Polecam produkt.
Sztos! Ciepluteńkie przy 10 stopniach, wkładka też daje radę 3h bez większego problemu!
Super spodenki. Polecam.
Ok, polecam.
Spodenki kupowałem ze względu na rozmiar i dlatego jestem zadowolony, bo wybór takiej odzieży jest praktycznie żadnych.
Wygodne spodenki 3/4 na chłodniejsze dni. Ja jeździłem w nich przy temperaturach niższych niż 15C i było ok.
super
Świetne na jesień.
Spodenki damskie świetnie wykonane, super wkładka i dobrze przylegają. Minus - brak wersji kolorowych.
Dobra jakość do ceny.
Za tę cenę OK.
Dobre spodenki na okres jesienno - wiosenny. Wykończenie przyzwoite, wygodna wkładka. Materiał - podstawowa lycra, bez szczególnej technologii. Dobry krój. Jak na tą cenę spełniają oczekiwania.