Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
ok
Wszystko ok.
ok
Ok
Dobrze trzymają się butów
Zaskakująco dobra owijka, przyjemna w zakładaniu, dodatkowe paski na obejmy klamkomanetek też na plus. Wcześniej miałem znaną Supacaz i owijką Eden moim zdanie jest lepsza.
wszystko dobrze
Po roku użytkowania, całkiem dobre, jazda rekreacyjna szosa - las.
Polecam. Porządne pedały do roweru. Oryginalne podłączone do roweru pękły.
Jak za taką cenę wszystko ok.
Dobre okładziny. Hamulce dostały nowe życie.
Dobry produkt, warto.
Nie, wiem jak z trwałością, ale dobrze hamują i są ciche.
Dobre klocki, bo nie hałasują.
Ciężko było dobrać odpowiednie klocki do Sram G2 RSC z odpowiednią siłą hamowania i bez hałasu w różnych warunkach pogodowych. Nie ukrywam, że jestem wymagający a te klocki naprawdę dają radę. Polecam