Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Jakość jest od producenta a ta ocena to działanie sklepu perfekto
Super cena i produkt. Zgodny z opisem.
Można kupić podobne tańsze ale nie tej jakości. Bardzo dobry produkt.
miękkie gripy z oringami, a trwałość jest taka jak w innych gripach firmy KROSS. Produkt godny polecenia.
Solidne chwyty. Odnosząc się do poprzedniej opinii. Wcale nie są długie, tylko standardowe. Pasują idealnie. Dobrze dopasowane - nie ześlizgują się z kierownicy.
Solidne łyżki wykonane z twardego plastiku. Na plus również system łączenia łyżek ze sobą. Dzięki temu nie walają się po skrzynce/plecaku.
Chwyty są długie i mają dość grubą końcówkę, która dodatkowo wydłuża kierownicę o kilka mm. Przyjemne w dotyku i nie za miękkie. Jak na razie nie brudzą rąk - trzeba poczekać na większy upał i się oka że. Uwaga, bardzo ciasne, wkładałem na wodę.
Polecam
Wytrzymałe, estetyczne i przydatne. Must have w niezbędniku rowerzysty!
Fajne rogi ,fajny kształt dobrze dopasowane do dłoni
Są naprawdę świetne,zajmują mało miejsca.Są nieocenione podczas wymiany opon lub dętek.
Bardzo dobrze się jeździ. +Zastosowanie o-ringów
świetnie wyglądają na krosie level a8 2013. lekkie i mocne. mocowanie pewne.
fajnie wykonane lekkie przyjemnie lezą w ręce warte 50 zł :)
Dobra jakość, są trochę mniejsze niż myślałem, ale mimo to są dość wygodne.
Dobre koło pod tarcze za niewielkie pieniądze. Polecam.
Dobre, proste i lekkie rogi. Jeżdżę rowerem trekingowym, w moim wypadku znacząco podwyższyły komfort jazdy. Moja subiektywna ocena jest bardzo dobra :)
Proste tanie koło. Spełnia swoje zadanie bez problemów.
Bardzo dobry produkt, polecam!
Polecam. Dobrze trzymają się kierownicy. Uchwyt jest b.dobry.
Bardzo fajne gripy. Polecam
łyżka jak łyżka - działa choć profil mógłby być lepszy
Gripy dobrze leżą w dłoni, eliminują poślizgi (w połączeniu z rękawicami spełniają swoje funkcje świetnie). Ponadto montaż jest iście łatwy i wygodny. Jest jednak jedno i to dość poważne "ale". Mianow icie, ich trwałość nie należy do najlepszych. Po około 1000 kilometrów i średnim/większym stopniem użytkowania struktura chwytów ulega wytarciu i to dosyć poważnemu. Guma jest po prostu za miękka i mało trwała. Mimo to wystawiam 4, chociaż za tą cenę mogłyby być troszkę trwalsze.
bardzo fajne chwyty, dobrze wykonane, ale kolor czerwony to prawie różowy