Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Świetny produkt. Czuć, że jest to bardzo gruba wkładka do spodenek. Sprawdzi się dobrze w masywniejszych zawodników.
3 lata i dalej używane!
Spodenki super. Trochę twardy pampers ale można się przyzwyczaić
Używam od niedawna ale czuć różnicę w porównaniu do jazdy bez kremu.
Ok.
Polecam
Rewelacyjny
Jeżdżę już w takiej samej tylko czarnej jest doskonała dla tego kupiłem drugą
super jakość, wiadomo za co taka cena, bardzo dobra kurteczka, trzyma ciepło, chroni przed wiatrem i chłodem, spokojnie do 5 stopni Celsjusza daje radę tylko z lekką koszulką termo(długi rękaw). Dług i tył, stójka pod szyją, mankiety też szczelne, nie mam żądnych uwag to tej kurtki, polecam
Spoko przed jazdą, niemniej nie nakładajcie tego na otarcia.
Super produkt. Polecam.
Super produkt przed i po jeździe.
Perfekcyjnie wykonane.
Przyszła razem chipem który znajduje się w sklepach w przypadku kradzieży. Czapka ok ale ciężko było odpiąć aby nie uszkodzić.
Rewelacja , działa jak należy, polecam
Super rozwiązanie. Sprawdza się w codziennym (niemalże) użytkowaniu.
Bardzo wygodne, przewiewne, mogę z ręką na sercu polecić.
Super!
Rewelacja. Polecam.
Polecam.
Klasyka i działa. Ale przy dłuższych trasach - 80km + warto chyba rozważyć wyższy model.
Świetna maść sprawdzała się na dystansie 532 km, bardzo dobrze rozprowadza się, nie jest tłusta. Dobrze wchłania się w skórę i szybko daje przyjemnie uczucie chłodzenia. Nie zakleja spodenek "pampers a" rowerowych. Stosowana w trudnych warunkach na trasie wyścigu sprawdziła się w 100%, bez niej były by problemy z ukończeniem taniego dystansu. Konieczne na wyposażeniu przy ultra maratonach. Polecam.
Rewelacyjny model jak dla mnie.