Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Jeden duży trekkingowy 28 cali + 3 górskie 26 cali ( jeden na dedykowanej dostawce) i daje radę. Trochę się bujają razem z platformą, ale jeszcze nie zgubiłem.
solidne wykonanie, działa bez zarzutu
Bagażnik Yakima FoldClick2 sprawuje się bardzo dobrze. Łatwo się go zakłada na hak i jest stosunkowo lekki. Kobieta bez problemu go założy. Szkoda tylko, że nie ma do niego rampy najazdowej dla elektr yków, które są dosyć ciężkie. Rampy do innych bagażników mają szerokość listwy max 60 mm, co jest za wąskie do szyn 4".
Solidny (ciężar), bardzo dobrze wykonany bagażnik pod przednią oś, zakupiony pod e-rower spełnia wymagania, w komplecie 3 zamki zabezpieczające.
świetna jakość
Po przejechaniu 1000 km z tym bagażnikiem: montaż i demontaż platformy super, przy 3 rowerach lekko buja, odstępy między rowerami wystarczające. Jedyny minus to cena. Chociaż w tym wypadku: tak działa jak kosztuje. No i pozdrowienia dla polskiego dystrybutora, który ciągle " ładuje baterie". Reasumując polecam.
Bagażnik i sklep bardzo dobry, polecam
Polecam, super funkcjonalne bagażniki.
Obsługa bardzo profesjonalna
Super. 100% zadowolenia.
Łatwy w montażu, mały gabaryt możliwość dodania jeszcze jednego roweru.
świetny bagażnik
Super jakość, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.
Szybki w montażu i łatwy w obsłudze. Polecam.
Kupiony do przewozu rowerów elektrycznych, turystycznego i enduro. Spełnia wszystkie założone wymogi dotyczące dużych szerokości opon 2,6", rozstawu kół, łatwości blokowania kół w rynnach i mocowania do wsporników. Bagażnik składany, łatwo się mieści w bagażniku, zgrabny, pewny w mocowaniu na haku i stabilny z rowerami w czasie jazdy. Kulę haka dobrze zmatowić papierem ściernym czy szczotką oraz przećwiczyć oryginalne blokowanie na haku z wskaźnikiem wizualnym. Polecam.
Jestem bardzo zadowolony. Jest kilka małych wad. 1. Paski do przypinania kół powinny być po środku tego, na czym stoi koło. Mam normalne miejski rowery i rozstaw kół jest większy niż rozstaw pasków. 2. Dłuższe ramię trzymające rower u góry mogłoby być troszeczkę dłuższe, kierownice wtedy by się nie stykały. Ustawiam teraz rowery trochę przesunięte względem osi samochodu. 3. Instrukcja rysunkowa kiepska, zwłaszcza dotycząca jak odłączyć wtyczkę od bagażnika, aby podłączyć do auta. Sam uchwyt do zaczepiania wtyczki źle zrobiony. Trzeba za dużo siły użyć, aby odczepić. Nie przyczepiam jej teraz. 4. Mam Opel Zafira B i przy uchylonym bagażniku nie można otworzyć klapy tylnej. Bardzo dużą zaletą jest składanie bagażnika tak, że wkładam go do samochodu bez żadnych problemów. Spokojnie mieści się w bagażniku samochodowym.
Bardzo dobra jakość materiałów. Wygodny, bo składany, chociaż dość ciężki. Ale myślę, że nie może być lżejszy, a przy tym bezpieczny. Jedyna wada - nigdzie nie widać, jak zdjąć z uchwytu na bagażniku wtyczkę. Polecam.
Super, szybko!
Super, łatwy montaż.
Fajny i łatwy w montażu.
Łatwy montaż.
Bagażnik na 2 rowery rewelacyjny, prezentuje się świetnie, świetnie zakłada się na hak (od razu się stabilizuje automatycznie) zabezpieczenie i rowerów i bagażnika na kluczyk - jestem b. zadowolony z zakupu.
Bardzo łatwy w obsłudze i lekki. Świetna jakość wykonania.
Bardzo łatwy w obsłudze i lekki. Świetna jakość wykonania.
Bagażnik bardzo wygodny w obsłudze - zarówno jeśli chodzi o instalację na belkach, jak i zakładanie roweru. Znakomicie nadaje się do przewożenia rowerów z ramami karbonowymi bez ryzyka ich uszkodzenia . Przesyłka została dostarczona błyskawicznie. Bardzo polecam centrumrower.mom
Spełnia swoje zadanie, rower trzyma się stabilne, polecam dla rowerów z karbonowymi ramami.
Świetny bagażnik na duży rower (29er), albo z karbonową ramą. Bardzo prosty system zakładania na belki. Można łatwo i szybko bez narzędzi zamontować bagażnik. Mocowanie roweru też jest stosunkowo pros te. Rower stoi pewnie i prosto podczas jazdy. Najtańszy bagażnik w tej klasie konstrukcyjnej.
Idealny do roweru z ramą karbonową.
Solidny, stabilny, łatwo się montuje na kulę haka i szybko składa. Rowery stoją stabilnie i pewnie, nie stwierdziłem żadnych zarysować w miejscach zamocowań na rowerach (rowery trekkingowe), przejecha łem 3k km i kilku krotnie je montowałem. ALE... zdarzało mi się, że po uchyleniu platforma nie chciała się z powrotem zablokować na obu zatrzaskach, zauważyłem, że ma to związek z mocowaniem na kuli haka, ponieważ kilkukrotnie zdejmowałem platformę i niekiedy problem występował, a innym razem jak ręką odjął... Minus to mocno grzejące się lampy LED, a lato dopiero nadejdzie.