Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Produkt jest dobry, jakość warstwy butów matowa i miła w dotyku, ponadto szybkie zakładanie i zdejmowanie, tylko należy pamiętać, żeby zamówić rozmiar większy. Wg. mnie jest zaniżona rozmiarówka. Nato miast, jeśli chodzi o logistykę, to jest dramat. Jeśli kupuję buty i chcę je wymienić na większe, to sklep reaguje bardzo szybko, natomiast In Post reklamowane buty odbiera po 5 dniach. Tak się złożyło, że cała operacja od zakupu po wymianę to 20 dni.
Bardzo wygodne, idealne ma słoneczne i długie trasy
Bardzo wygodne
Bardzo wygodne
Najlepsza marka butów rowerowych ever! Zakupy w CentrumRowerowym też na najwyższym poziomie, wysyłka błyskawiczna, bo buty były u mnie już następnego dnia. Świetny asortyment, dobre ceny i pełna profe ska. Zdecydowanie polecam!
bardzo dobre buty ;)
Super buty polecam
Super produkt! Zakupy online rewelacja!
Świetnie! Zakupy online rewelacja!
Dobra jakość, wygodne i ładne.
Zaje fajne, polecam, wygodne nawet na szeroką stopę.
Na chwilę obecną bez zastrzeżeń, max dystans na trenażerze, jaki był w nich zrobiony to 86km na raz. Noga bez otarć, zobaczy się dopiero w lecie. Raczej godne polecenia.
Wszystko bardzo dobrze.
wygodne i nawet ładniejsze niż na zdjęciu, polecam!
Są piękne, jak u Sidi wykonane wspaniale. Jeszcze nie jeździłem w nich, bo pogoda dopiero zaczyna się zbierać na wymóg, ale nawet oczekując w pudełku - cieszą oko.
super
Super. Polecam.
Buty wygodne, lekkie, dobrze dopasowane, aczkolwiek numer 43,5 byłby lepiej dopasowany. Szybko schną. Stopa nie męczy się podczas jazdy i dają więcej watów ;) Polecam.
Wszystko zgodne z opisem, buty są super, raczej wąska stopa.
Plusy szybkość dostawy, obsługa wszystko ok. Polecam ten sklep.