Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Po przejechaniu 250 km jestem zachwycony. Super rower. Jeździłem w różnych terenach - począwszy od ścieżek rowerowych asfaltowych, poprzez leśne utwardzone, kończąc na górskich szlakach z korzeniami i kamieniami. Wszędzie spisywał się znakomicie. Czuć solidną jakość zamontowanych podzespołów. Długo się zastanawiałem, czy brać fulla, czy HT. Ten HT spisuje się bardzo dobrze nawet na trudnych trasach - uważam, że dla mnie LAPIERRE Overvolt HT był właściwą decyzją.
dobry
Dobry wybór.
Po prostu świetny rower. Syn jest bardzo zadowolony z niego, śmiga aż miło. Waga gotowego roweru z błotnikami i lampkami plus torbą to niecałe 10kg (jakby można było to dodałbym zdjęcie z wagi rowerow ej). Sensowne piasty, fajne opony. Normalna manetka do zmiany biegów. Wygodne siodełko, syn nie narzeka na ból tyłka, nawet podczas długich wycieczek. Pancerze jagwire. Hamulce i przerzutka idealnie wyregulowane po wyjęciu z pudełka. W zestawie klucze potrzebne do złożenia roweru. I zestaw prostych lampek. Ale żeby nie było tak kolorowo to jest kilka rzeczy na które należy zwrócić uwagę. - osie w piastach były zbyt mocno skręcone, musiałem je sporo poluzować, - tylna oś była ultra mocno skontrowana śrubą i miałem problem z poluzowaniem tego, - kierownica jest zwężana przy chwytach i jeśli będzie trzeba wymienić na nowe to może być problem z zakupem odpowiedniego rozmiaru. - przednia lampka w moim przypadku była wadliwie zrobiona przez co miałem problemy z włączeniem. Mi to nie przeszkadza bo i tak mam inne "konkretniejsze" oświetlenie, którego sam w swoim rowerze używam. +/- -przerzutka acera M3020 ultra długi wózek. w niektórych sytuacjach zgarnia liście z drogi i małe kawałki gałęzi. Ja z tego względu wymieniłem grupę napędową na cues, z krótkim wózkiem. Dużym plusem są opony i komponenty marki xlc, Jeśli ponownie miałbym kupić rower w tym rozmiarze na pewno wybrałbym tego Lapierre'a ponownie. Ze swojej strony mogę polecić wszystkim ten rower jest naprawdę super z dobrze dobranym osprzętem.
Zdecydowanie polecam ten rower. Rower jest bardzo wygodny. Zalety to dobry osprzęt, wyposażenie, waga, małe opory toczenia (koła 28 cali z doskonałymi oponami), cena. Silnik oraz sterowanie jest na w ysokim poziomie. Rower nie sprawia problemów. Uwaga na rozmiar. Polecam brać rower o jeden rozmiar większy. Ja kupiłem rozmiar największy i jest ok. Porównywałem ten rower z innymi dostępnymi rowerami tego typu (Rower z silnikiem MAHLE x35+) według mnie ten rower wypada najlepiej w stosunku cena/jakość. Polecam.
Świetny rower. Dobra cena za taki osprzęt I Carbon. Naprawdę mega
Syn powiedział, że idealnie.
Rower bardzo dobry, fajnie się prowadzi ogólnie wszystko spoko. Zaskoczył mnie tylko fakt który wyszedł przy przeglądzie, że to nie jest rocznik 2026... ale może stąd ta cena.
Bardzo stabilny na zjazdach, 150 mm połyka przeszkody. Zwinny na krętych singlach. Dobrze podjeżdża. Lekki. Bardzo dobrze wykonany ze świetnym zawieszeniem. W zestawie zaworki do tubeless. Na asfalci e opony maxis z miękkiej mieszanki stawiają opór - w terenie są znakomite.
Świetna konfiguracja, specyficzny surowy wygląd nielakierowanej na żaden kolor ramy. Widać różne warstwy mat karbonowych i wstawki. Minusem jest sztyca, która przy wartości tego roweru aż kłuje po oc zach "Kashima look". Początkowo działa bardzo opornie, trzeba było ją mocno rozruszać i przesmarować, teraz jest już ok. W specyfikacji jest 130mm, rower faktycznie ma zamontowaną sztycę 150mm. Dla mnie koniecznym było wywalenie dętek, ale to też można szybko zrobić ponieważ koła DT są oklejone fabrycznie taśmą a w zestawie dostajemy też wentyle (ja wolałem zakładać Muc-Off BigBore) i zalać uszczelniaczem. Rower przychodzi z bardzo długimi pancerzami i przewodem tylnym hamulcowym, warto to poskracać, żeby się lepiej układało przy sterach. Generalnie jeździ się bardzo dobrze, czekam już na najbliższy wyjazd w góry.
Jestem zadowolony z zakupionego produktu i sposobu jego dostarczenia. Zostałem stałym klientem.
W tej cenie petarda, waga 760g
Rower super wszystko tak jak w opisie
super zakup
Pasuje i działa Super
Dobry stosunek cena/jakość
Rowerek fajny. W tej wersji trzeba wymienić kilka rzeczy jak koła, hamulce, ale realiach XC to normalka.
Polecam.