Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
OK, dobra dętka
Polecam.
Dzięki łyżkom łatwiej założyć oponę w rowerze szosowym, co nie każde gwarantują.
Bardzo dobre
Zgodne z opisem. Polecam
Świetna opona. Bardzo wytrzymała. W końcu nie boję się jeździć po kamieniach i korzeniach ma leśnych drogach rowerowych. Polecam.
Super opona. Cicha na asfalcie
Szybka opona gravelowa
oki
fajna opona polecam
Spoko.
Super oponki w dobrej cenie.
Super oponki.
Bardzo szybka opona. Choć w internetach mówią że podatna na przebicia. Jeszcze nie przebiłem choć ja nie jeżdżę za bardzo po kamieniach.
Sztos
Szybka dostawa i w dobrej cenie
Po 40 dniach jazdy po nawierzchniach mieszanych nie mam zastrzeżeń. Dobrze się trzyma mokrego asfaltu, daje rade na szutrowych (też gruboziarnistych) drogach pożarowych w górach (10-13%). Opona ma bar dzo sztywne ścianki, faktycznie sprawia wrażenie, że dałoby się bezpiecznie jechać w dolnej granicy PSI, jednak ja nabiłem zgodnie z etykietą wedle szacowanego obciążenia, bo widok lekkiego kapcia mnie drażni. Bieżnik łapie małe kamyczki jak lep, sympatycznie szumi na gładkich nawierzchniach.
Używam je w elektryku od kilku lat. Małe opory toczenia, ciche, przejechany dłuższy dystans na jednym ładowaniu akumulatora w stosunku do poprzednich. Najważniejsza zaleta - wkładka antyprzebiciowa, n ie udało mi się jeszcze ich przebić.