Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bagażnik wygląda solidnie. Nie miałam okazji wypróbować gdyż wyjeżdżam dopiero za dwa tygodnie. Mogę ocenić po przyjeździe.
Szybki prosty montaż
Bagażnik przetestowany, na niedługiej trasie. Produkt bardzo dobrej jakości. Wszystko działa, jak należy. Łatwo się montuje. Bardzo wygodne zakładanie oraz zabezpieczenie rowerów. Blokowanie jednym kl uczykiem.
Mam już ten model kilka lat jestem mega zadowolony i dlatego poleciłem, i kupiłem dla znajomego. Gorzej z częściami zamiennymi, ale i tak polecam.
Jak Was stać to brać,. Najlepszy bagażnik do rowerów elektrycznych na rynku.
W mojej opinii, te dachowe uchwyty rowerowe nie mają konkurencji. Miałem okazję przetestować uchwyty różnych producentów i było wiele niedociągnięć. Miałem również wcześniej podstawowe uchwyty Thule - było całkiem dobrze, ale nie idealnie. Do tych uchwytów, nie mam uwag. Montaż prosty i intuicyjny. Do instrukcji zajrzałem na koniec, żeby sprawdzić, czy wszystko dobrze zrobiłem. Wszystko jest super przemyślane. Zamiana strony prawa/lewa zajmuje 3 minuty. Bardzo dobre i bezpieczne trzymanie ramy. Świetne i wygodne mocowanie kół roweru. System zamykania uchwytu ramy jest genialny. Teraz montaż roweru na dachy zajmuje mi 2 minuty. Zdecydowanie polecam.
Produkt i Sprzedający godni polecenia
Rewelacyjna jakość THULE. Obsługa prosta, rewelacyjny na rowery elektryczne.
Zgodnie z opisem. Super jakość! Polecam.
Polecam.
Przewozi bez żadnych kombinacji rower dziecięcy na 20" kołach. Wysoka jakość.
500 km za nami, rowery stabilnie i bezpiecznie dojechały. Serdecznie polecam.
Super
Super
Polecam.
Bardzo dobra jakość.
Wszystko ok
spoko stabilny i solidnie wykonany
Super
Wszystko super, jak zawsze od centrumrower.mom
500 km z sakwami... nic nie trzeszczy, nie puka (nawet na leśnych duktach). Super szybkie zakładanie i zdejmowanie. Wodo i pyłoszczelne, Organizer daje radę. Pakowne, pojemne, Polecam!!
Bagażnik prosty w obsłudze, mieści się do bagażnika auta po złożeniu, solidny, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Extraklasa - szczególnie do samochodów z trochę wyższym dachem - polecam