Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super
Moja opinia użytkowania po przejechaniu 130+ km i serwisie gwarancyjnym. Rower kupiłem po porównaniu go z Unibike Geos - oba rowery były na mojej shortliście graveli ze względu na wygodną geometrię i pasujący do mnie rozmiar ramy. Observer wygrał karbonową ramą oraz brakiem przedniej przerzutki, co dla mnie było ważne (mimo że przerzutka Shimano w Observerze jest niższej klasy niż przerzutki w Geosie). Zakup prosty, przez internet z wysyłką do mechanika (tą opcję wybrałem) za którego musiałem dodatkowo zapłacić, ale złożył rower i wyregulował go pięknie. Sprzedawca nie dopracował jednak tego procesu: zapakował w karton instrukcję dla rowerów Corratec w jęz. angielskim i niemieckim. Na infolinii polecili mi pobrać instrukcję pod hasłem observer, która jest ogólna dla wszystkich rowerów (podejrzewam że nie mają instrukcji dla observera). Na infolinii zamieszanie co do daty przeglądu gwarancyjnego: raz powiedzieli że po 30 dniach a inny razem że do 30 dni (w ww. dokumentach znalazłem że do 30 dni jest wersją na piśmie). Jazda na gravelu Oxfeld Observer to przyjemność. Wygodna geometria, duże koła, dobra przerzutka i dobry osprzęt. Rower jest szybki, wydajny, i po prostu ładny. Jeździłem nim po mieście, po szosie, po szutrze oraz lesie i bezdrożach - w każdych z tych warunków rower jest szybki i stabilny. Warto zauważyć że rower preferuje dłuższe łuki przy skręcaniu. Największe plusy: doceniam rower za niską wagę, ponieważ często wnoszę go po schodach. Duża ilość karbonowych elementów dobrze pracuje podczas jazdy w mieście. Ma dużo miejsc montażowych, co w przyszłości pozwoli mi go przerobić na bikepacking. Największe minusy: zastosowane siodło (Selle Italia Model X) jest za bardzo twarde. Z tego co czytałem ten rower jest pierwszą karbonową propozycją firmy Dadelo, w związku z czym nie ma w internecie (05.2026) niezależnych informacji i testów roweru. Model wypuszczony w 2026 roku, będzie dopiero testowany przez pierwszych miłośników dwóch kółek. Wg mnie rower ok!
Jestem bardzo zadowolona z zakupu roweru MTB OXFELD Crag 2.0. Rower prezentuje się świetnie w kolorze biało-czarnym, jest wygodny, dobrze wykonany i spełnia moje oczekiwania. Koła 29" bardzo dobrze sp rawdzają się podczas jazdy, a rozmiar S okazał się odpowiedni. Duży plus również za sprawną i miłą obsługę. Zakup oceniam bardzo pozytywnie i zdecydowanie polecam.
Zakup tego sprzętu okazał się w moim przypadku strzałem w przysłowiową 10. Rower jest lekki, wygodny do jazdy. Świetnie sprawdza się w terenie oraz na asfalcie. Osprzęt, w jaki jest wyposażony mój mod el, spełnia wszelkie moje oczekiwania. Dodatkowym atutem jest wygląd - kolor robi robotę, prezentuje się rewelacyjnie. Jazda to sama przyjemność. Trochę trzęsie po ścieżce w lesie lub parku ale tak wygląda jazda gravelem. Poza tym jest szybko, zrywnie, responsywnie, a sama jazda sprawia wielką frajdę. Za każdym razem pojawia się wielki uśmiech na twarzy jak zasiadam pełen energii do jazdy przed siebie, nie istotne w jakim kierunku :) Polecam gorąco!
Rower spełnia wszystkie stawiane przed nim zadania. Świetnie sprawdza się zarówno podczas codziennych przejazdów, jak i dłuższych wycieczek. Geometria ramy jest wygodna, a prowadzenie pewne i przewidy walne. Największą zaletą tego modelu jest rewelacyjny stosunek jakości osprzętu do ceny zakupu. W tej półce cenowej trudno znaleźć konkurencyjny rower oferujący tak dobre wyposażenie. Wszystkie komponenty działają bez zarzutu, a całość sprawia wrażenie solidnej i dobrze przemyślanej konstrukcji. Po przejechaniu wielu kilometrów mogę śmiało polecić ten rower osobom szukającym uniwersalnego, niezawodnego sprzętu w rozsądnej cenie. Zakup uważam za bardzo udany.
Rower złożony został w naprawdę dobrych komponentów. Rzadko kiedy w tej cenie można dostać sztywne osie, czy lepszy amortyzator. A tu proszę. Syn jest bardzo zadowolony i szaleje na rowerze. Polecam. Fajny sprzęt.
Polecam wszystko super
Rower super, kupiony dla dwulatka. Waga świetna, jakość i wykonanie rewelacja. Młody jeszcze się uczy, bo zszedł dopiero z puky ale myślę, że podłapie szybko.
Najlepszy rower i mam nadzieję, że posłuży córce. Zakup w punkt.
Polecam.
Szybka dostawa, bajecznie prosty montaż i super kontakt ze sklepem, polecam!
Rower bardzo wygodny i super wykonany w tym przedziale cenowym. Przy wzroście 191cm rozmiar XL jest idealny.
Rower konstrukcyjnie, wagowo i osprzęt jest wart tej ceny, szczególnie na promocji oraz jest bezpośrednim konkurentem dla Woom. Jest wystarczający dla dziecka, które i tak wyrośnie i trzeba będzie wym ienić na większy.
Świetny rower, solidny sprzęt i bardzo lekki. Carbon tutaj mocno oddaje. Trochę twardawe siodełko, ale cała reszta klasa. Bardzo dużo możliwości regulacji i ten napęd - petarda. Polecam! :)
Solidny rower za przyzwoitą cenę
Szybka dostawa, wszystko zgodne z zamówieniem. Rower bardzo ładny, lekki i wygodny, a jednocześnie solidny i świetnie wykonany. Wymienione jedynie siodełko. Póki co, przejechane tylko kilkadziesiąt km i na ten moment wszystko działa naprawdę dobrze.
Rower godny polecenia. Wszystko chodzi bardzo lekko i tak jak trzeba
W tym przedziale cenowym ciężko będzie znaleźć coś lepszego, szczególnie zwracając uwagę na to, że rower posiada sztywną oś. Rower jest na sensownych podzespołach, a mocowania na akcesoria są bardzo p rzemyślane. Szukając na siłę wad tego roweru, ciężko cokolwiek znaleźć, może siodełko jest lekko zbyt twarde.
W tym przedziale cenowym ciężko będzie znaleźć coś lepszego, szczególnie zwracając uwagę na to, że rower posiada sztywną oś. Rower jest na sensownych podzespołach, a mocowania na akcesoria są bardzo p rzemyślane. Szukając na siłę wad tego roweru, ciężko cokolwiek znaleźć, może siodełko jest lekko zbyt twarde.
Bardzo dobry rower, kupiłam dla syna, spełnia wszystkie nasze oczekiwania co do roweru Polecam Patrycja
Super rower
Jestem niesamowicie zadowolony z zakupu Oxfeld Crag 2.0 – ten rower zachwyca w każdym aspekcie! Rama wykonana jest bardzo estetycznie, a wewnętrzne prowadzenie linek sprawia, że całość wygląda schludn ie i nowocześnie. W terenie rower prowadzi się niezwykle pewnie, w czym ogromna zasługa szerokich opon Kenda Booster (2,4”) oraz sztywnych osi, które dają świetną sztywność i poczucie bezpieczeństwa na zjazdach. Nowy napęd 1x10 Shimano Cues działa niesamowicie precyzyjnie i płynnie, a zakres przełożeń na kasecie 11-48T pozwala bez problemu pokonać nawet strome podjazdy. Amortyzator ze skokiem 100 mm i blokadą skoku świetnie tłumi nierówności, a hydrauliczne hamulce Shimano MT200 z większą tarczą z przodu dają pełną kontrolę nad zatrzymaniem roweru w każdych warunkach. Rower po wyjęciu z kartonu nie wymagał praktycznie żadnych dodatkowych regulacji. W tym przedziale cenowym to absolutny hit. Jednak najlepszym dowodem na to, jak genialny to sprzęt, jest fakt, że moja żona po pierwszej jeździe testowej nie chciała z niego zejść. Rower tak bardzo się jej spodobał, że przed chwilą kliknąłem zamówienie na drugi egzemplarz dla niej.